1 (edited by tytuszg 2012-01-15 23:19:46)

Chciałem zakupić kod rejestru, musiałem się zalogować w PayPal. Zrobiłem tak, wpłaciłem pieniądze expresowo i cały dzień czekałem na ten kod i ni hu hu, więc zrobiłem zwrot pieniędzy. A pisało , że po wpłacie pieniędzy kod otrzymam w ciągu kilku minut. Zawiodłem się.

2

All orders are processed by our order processing system automatically. After paying the system will send you the register code immediately, you will receive the register code within minutes in general, but sometimes because of the delay of internet the time may be long. In this case please write to us: service@boldbeast.com, we'll help you promptly.

3

Kupowałem kod dwa razy w odstępie kilkunastu dni płacąc z paypal. Za każdym razem kod przychodził niemal natychmiast z tym, że moja poczta na onecie klasyfikowała ten list w obu przypadkach jako spam i za każdym razem musiałem się zalogować do konta pocztowego przez www i "wyjąć" list ze skrzynki "spam".

4

Many email servers have anti-spam software installed, sometimes a ordinary email is treated as a spam by their software. The anti-spam policy is configured by the email server, you can't do anything in general.

Yes, you are right. If you don't receive our email in your inbox after paying, maybe you should have a look at your spam folder on your email server.